Jste z Prahy 3? Pomozte nám!

Odstranění graffiti a čištění fasád Praha 3

Co je projekt Čistá Praha 3?
Odstranění graffiti v Praze už nemusíte složitě řešit!
Náš příběh odstraňování graffity

Jsme lidé jako vy — vaši sousedé — předsedové SVJ či majitelé domů a bytů žijící na Praze 3 a ti, kteří tu sice byt nebo dům nevlastníme, ale krása a čistota Prahy 3 nám není lhostejná! I nám vadilo se denně setkávat s projevy vandalismu, chodit kolem kdysi krásných domů po celém Žižkově, v uličkách kolem divadla Járy Cimrmana nebo na Náměstí Jiřího z Poděbrad, kterým fasádu hyzdí sprejeři a pozorovat, jak se vytrácí krása historických domů. Nám majitelům samozřejmě vadí, že náš majetek s každým dalším přibývajícím graffiti ztrácí na hodnotě. Rozhodli jsme se proto vyhlásit nulovou toleranci tomuto vandalismu a bojovat společně proti zničeným domům na Praze 3, proto jsme se přidali k projektu Čistá Praha.

Líbí se mi tady, tady na Praze 3

Na Praze 3 sice nebydlím, ale jsem milovník běhání a 2x týdně zabloudím na Parukářku...
Odstraňování graffiti na Praze 3 podporuji!Než se na Parkářku dostanu, probíhám přes Želivského, k Ohradě, na Vítkov. Mám takovou svou trasu. A musím říct, že jsou fasády domů hezčí a hezčí než tomu před lety bylo. Běh Prahou 3 beru také jako boj za krásnou Prahu tím, že každý pomalovaný dům vyfotím i s jeho adresou a pošlu ho na facebook Čisté Prahy. Jsem takový Žižka :) - bojuju za lepší Prahu!

Jan L., 36 let

Chci se také přidat
Bydlím tady, tady na Praze 3

Bydlím na Žižkově na Praze 3 už od svého dětství,...
Pryč s graffiti z Prahy 3!...a přestože jsem dříve na graffiti rezignovala, protože jsem myslela, že odstraňování čmáranců z domů podle mě nemělo cenu, protože tam budou druhý den znovu, musela jsem svůj názor přehodnotit. Měla jsem za to, že odstraňování graffiti je hrozně drahé. Neznala jsem program na odstranění graffiti na Praze 3 ze soukromých nemovitostí. Vlivem dotačního programu máme s ostatními majiteli domu krásný a čistý dům a úsměv na tváři.

Jana H., 39 let

Chci se také přidat

A co se spojit se všemi Pražany v boji za čistou Prahu na jednom místě?


Pojďme na to!

A co se spojit se všemi Pražany v boji za čistou Prahu na jednom místě?
Nejste v tom sami!

Zavolejte...

 

Jan Kučera

gestor projektu Čistá Praha

777 553 574

nebo mi napište na e-mail

gestor@cistapraha.info

© 2018 — 2024 projekt Čistá Praha